Стілець з дерева в стилі мінімалізм

Stilec"_derevo_minimalizm

Дерев’янний стілець в стилі мінімалізм виготовлено з масиву ясене і просочено водостійкою олією Sigmar (Італія).

Стілець з дерева в стилі мінімалізм виготовлено з масиву ясена і просочено водостійкою олією Sigmar (Італія).

Меблі з натурального дерева і зокрема стільці і табуретки в стилі мінімалізм набувають все більшої популярності останнім часом. І це неабиякий виклик для столярних майстерень – адже натуральне дерево не настільки міцний матеріал, як метал, і значно більш “примхливий” ніж пластик.

Мінімалізм передбачає сторогість ліній, лаконічність з’єднаннь і тонкі лінії деталей.  І якщо метал надається до електрозварювання, пластик формується на заводі, то з деревом все складніше. При наявность інженерного мислення і столярної майстерності, в поєднанні з якісниними станками і інструментами Майстерня “РіЧ”, виготовляє серійно і на замовлення, такі “Тендітні табурети” – стільці з дерева в стилі мінімалізм.

Ясен ідеальний матеріал для виготовлення стільців з дерева у стилі мінімалізм – значно міцніший за вільху і сосну, ясен, на відміну від дубу, дерево не крихке, а по міцності йому майже не поступається. Різноманіття і краса неповторної текстури натурального дерева надають легким і витонченим стільцям в стилі мінімалізм з масиву ясена натуральності і теплоти.

Стілець з дерева в стилі мінімалізм – наш “Тендітний Табурет” просочено водостійкою олією “Sigmar” італійського виробництва, що дає можливість одночасно надійно захистити натуральне дерево від вологи і бруду + не відгорожуватися від теплоти дерева плівкою лаку і зберегти максимально природній вигляд. Олія надається для тонування в 25+ кольорів, що надасть Вашим стільцям з дерева в стилі мінімалізм підкресленої індивідуальності.

Столярна майстерня “РіЧ” знаходиться в Києві на Теремках – тут ми приймаємо гостей і замовників, і тут же можна вживу побачити, посидіти, торкнутися до наших “Тендітних Табуретів” – стільців з дерева у стилі мінімалізм. Також відправляємо нашу продукцію поштою Україною і закордон.