Плафони плетені з нечищеної лози, світильники з натурального дерева.

plafon_svitylnyk_derevo_loza1

Плафони, світильники плетені з нечищеної лози, на замовлення в Києві.

 

plafon_svitylnyk_derevo_loza4

Люстра з дерева, світильники з дерева, плафони плетені з лози.

plafon_svitylnyk_derevo_loza_3

Світильник плетений з нечищеної лози. Плафон з дерева. Дерев’яна люстра. На замовлення в Києві.

plafon_svitylnyk_derevo_loza2

Світильники з дерева, плафони з лози, люстра з дерева. На замовлення в Києві.

плафони для лампи, з лози, плетені

Плетені з лози плафони для освітлення

Світильники, плафони з лози, на замовлення в Києві.

Люстри, плафони, світильники – елементи інтер’єру, що доповнюють стиль приміщення, а часто і визначають його, беручи на себе велику кількість уваги. Дизайн інтер’єрів в стилях кантрі, прованс вимагає відповідної стилізації плафонів освітлення, світильників, люстр.

Чудовим рішенням стануть світильники виконані з натурального дерева. Представлені вашій увазі плафони зплетені з нечищеної лози, ручної роботи стануть чудовим рішенням в організації освітлення в традиціних (кантрі, прованс, етно) інтер’єрах. Люстри з лози м’яко розсіюють світло, розкидаючи на стелю мережані тіні.

Світильники з дерева плетені з лози, виконані на замовлення, дозволяють підібрати ідеальні для вашого приміщення розміри і форми. Пластичність лози, що використовується для виготовлення дерев’яних плафонів дозволяє індивідуально відрегулювати висоту люстри, залежно від висоти стель.

Той факт, що дерев’яні плафони-світильники виготовляються на замовлення саме з нечищеної лози лодає їм більш автентичного, натурального вигляду і максимально підходить для оздоблення інтер’єрів в стилі етно, кантрі або прованс.

Для того щоб ще більше стилізувати плетені люстри-світильники з дерева під стиль прованс або шеббі шик є можливість замовити фарбування в світлі кольори. Це зробить приміщення світлішимі збільшить світловідображення плафонів плетених з лози.

Треба зауважити що виготовлення на замовлення дерев’яних світильників, плафонів, люстр плетених з лози можливе лише в період коли на деревах вже опало і ще не розпустилося листя, тобто з пізньої осені по ранню весню, хоча звичайно певний запас плетених виробів є і в міжсезоння, тоді потрібно вибирати з наявності, можливість виготовлення на замовлення плетених плафонів з лози відсутня.

Термін виготовлення одного світильника з дерева плетеного з лози, залежно від розмірів складає від трьох до семи днів, можлива доставка інтаймом і новою поштою аба самовивіз з району Теремків.

Зателефонувавши за телефонами, що знаходяться внизу кожної сторінки ви отримаєте детальну консультацію з приводу плетених з лози світильників, плафонів, люстр, а також інших меблів і предметів інтер’єру.

Роман Коляда керівник Майстерні Колоритних Меблів “ріЧ”