Меблі з дерева для ванної кімнати просочені олією. Тумба з ясена.

mebli_z_dereva_prosochennya_maslovisk_oliya

Тумба з дерева для ванної кімнати, ясен просочений водовіжштовхуючою олією – чудове покриття для стільниць на які буде діяти вода.

mebli_z_dereva_prosochennya_maslovisk_oliya_na zamovlennya

Тумба з ясена для ванни. Покриття дерева олією – підкреслює красу фактури масиву ясена.

mebli_z_dereva_prosochennya_maslovisk_oliya_na zamovlennya

Стільниця з масиву ясена просочена олією – чудовий вибір для меблів у вбиральню.

mebli_z_dereva_prosochennya_oliya

Виготовлення меблів з натурального дерева для ванної кімнати на замовлення дозволяє обрати найкраще покриття для дерев’яної
стільниці – водостійку олію.

mebli_z_dereva_prosochennya_maslovisk_oliya

Рукомийник чаша – виглядає витончено на стільниці з масиву ясяна, що вкрити водостійкою олією. Виготовлення меблів для ванни в Києві, на замовлення.

mebli_z_dereva_prosochennya_oliya_na zamovlennya_kyyiv 00

Прососчене олією дерево – найкращий матеріал для виготовлення меблів у вбиральню.

mebli_z_dereva_prosochennya_maslovisk_oliya_na zamovlennya_kyyiv 02

Тумба для ванної кімнати з дерева, просочення водостійкою олією надійно захищає дерево від дії вологи. Меблі з ясена на замовлення в Києві.

Захист для меблі з дерева від дії навколишніх факторів має довгу і багату історію.

В 20-му столітті переконливу перемогу здобули саме покриття для дерева, а саме лаки. З бурхливим розвитком хімічної промисловості кількість лаків зростала експоненціально: матові і глянцеві, акрилові і поліуританові і поліефірні, водорозчинні і на ацетоні.

Хоча захист меблів з дерева це обов’язково лаки. Просочення меблів з дерева використовували з давніх часів: олія льону, пальмова олія, кукурузна, віск бджолиний, віск карнаубський, з використання різних природніх розчинників таких як скіпідар і ін.

Чим же принципово відрізняється просочення і покриття меблів з дерева. Покриття утворює відносно твердий шар на поверхні дерева – плівку (акрилову, поліуританову і тд), яка відгороджує дерев’яну поверхню меблів від дії зовнішніх факторів, але і відгороджує дерево і від людини. Просочення ж навпаки глибоко проникють в пори дерева, не відгороджуючи нас від дерев’яної поверхні, не утворюючи плівки олія або віск надають меблям з дерева водовідштовхуючих властивостей і роблять їх придатними до прибирання.

Замовляючи виготовлення меблів з дерева, замовник може обирати на свій смак яким способом захистити дерев’яні поверхні від дії зовнішніх факторів.

Тумба під рукомийник для ванної кімнати, що представлена вашій увазі виготовлена з ясена і просочена італійською олією Sigmar.

Ціна такої тумби з масиву дерева для вбиральні склала $800. З достаккою і монтажем в Києві.

Внизу кожної сторінки сайту праворуч є наші контакти: електронна скринька, вайбер і телефони – звертайтеся.