Меблі ПІД СТАРОВИНУ – лише натуральний колір дерева? Так було раніше. Майстерня колоритних меблів „РІЧ” – ламає стереотипи. Фарбований сервант виглядає модно і актуально. Клік на текст щоб побачити більше фото і дізнатися ЦІНУ.

Mеблі під старовину.

Mеблі під старовину.

Меблі під старовину. Дерев'яний сервант для кухні.

Меблі під старовину. Дерев'яний сервант для кухні.

Меблі під старовину.

Меблі під старовину.

Меблі під старовину. Сервант з дерева в побуті кухні.

Меблі під старовину. Сервант з дерева в побуті кухні.

Меблі під старовину. Сервант під старовину.

Меблі під старовину. Сервант під старовину.

Меблі під старовину, сервант з дерева.

Меблі під старовину, сервант з дерева.

Майстерня колоритних меблів “РІЧ” меблі з дерева під старовину. Дизайн та виготовлення.

Чому все більше людей відмовляються від тирсоплит і обирають меблі з натурального дерева під старовину.

Перша і очевидна відповідь – це природний характер використовуваного матеріалу. Меблі з дерева під старовину екологічно чисті і надзвичайно приємні для ока і на дотик. Але це ще не все. Всім відомо – це реальний, підтверджений медичний факт – що деревина благотворно впливає на самопочуття і здоров’я людини. Меблі під старовину з дерева володіють унікальними здібностями: знезаражують повітря приміщення, насичують його корисними фітонцидами, підтримують оптимальну температуру, не викликають алергію та інше. Тому меблі під старовину з дерева – це оптимальне рішення для будь-якого приміщення: кухні з її перепадами температур, спальні, де атмосфера особливо важлива, ванної з її підвищеною вологістю.

Друге – дизайн. Меблі під старовину з дерева мають неповторну фактуру і структуру. В залежності від обраної вами породи дерева – а ми пропонуємо десятки видів: дуб, сосна, клен, ясен та інші – ви можете добитися абсолютно унікального дизайну речей і предметів меблів під старовину.

Третє – унікальність. Меблі під старовину з дерева на замовлення – це справжній ексклюзив. Ми гарантуємо, що всі наші проекти індивідуальні і конфіденційні. Авторські дизайнерські дизайни меблів під старовину з дерева задовольнять найвибагливіших клієнтів.

Четверте – довговічність. Наші клієнти можуть бути впевнені: виготовлені «РіЧ» меблі під старовину з дерева прослужать вірою і правдою не один десяток років, перейде дітям і онукам у спадок і з часом стане безцінним предметом антикваріату. Ми прикладаємо зусилля, щоб Ваші меблі з дерева під старовину радували Вас як можна довше: ретельно вивчаємо властивості кожної породи дерева, з якою ми працюємо, його міцність, зносостійкість, опірність волозі, щоб надати Вам повну інформацію. Крім того, ми використовуємо традиційну, просту й надійну фурнітуру. А після того, як меблі під старовину доставлені ​​у Ваш дім, консультуємо Вас про те, як правильно доглядати за меблями під старовину.

Ціна аналогічного серванту з дерева під старовину

– $ 1 200. На замовлення. Київ.

Передоплата 50 % до початку виконання робіт. Розрахунки у гривні по середньому курсу купівля/продаж на день оплати. У нас є ТОВ – можливий безготівковий розрахунок +30%.

Із задоволенням зробимо для Вас гарну річ.

Задоволені кліенти, що отримали більше ніж очікували, це розкіш яку ми можемо собі дозволити.


 

Київ, область, Україна.Тефони в Києві:

(044) 232 69 67

(093) 850 33 34

(066) 385 12 02.

2326967@ukr.net

Використовуючи матеріали сайту зробіть посилання – www.річ.com.ua

Виробниче приміщення – м. Київ, вул. Заболотного, кооператив «ТЕМП 2»

 

Мастерская колоритной мебели “РІЧ” мебель из дерева под старину.

Почему все больше людей отказываются от древесностружечной плиты и выбирают мебель из натурального дерева под старину.

Первый и очевидный ответ – это естественный характер используемого материала. Мебель из дерева под старину экологически чистая и очень приятная глазу и на ощупь. Но это еще не все. Всем известно – это реальный, подтвержденный медицинский факт – древесина благотворно влияет на самочувствие и здоровье человека.

Мебель под старину из дерева обладает уникальными способностями: обеззараживают воздух помещения, насыщают его полезными фитонцидами, поддерживают оптимальную температуру, не вызывают аллергию и прочее. Поэтому мебель под старину из дерева – это оптимальное решение для любого помещения: кухни с ее перепадами влажности, спальни, где атмосфера особенно важна, ванной с ее повышенной влажностью.
Второе – дизайн. Мебель под старину из дерева имеют неповторимую фактуру и структуру. В зависимости от выбранной вами породы дерева – а мы предлагаем много разных пород: дуб, сосна, клен, ясень, ольха и другие – вы можете добиться абсолютно своеобразного дизайна вещей и предметов мебели под старину.

Третье – уникальность. Мебель под старину из дерева на заказ – это настоящий эксклюзив. Мы гарантируем, что все наши проекты индивидуальные и неповторяемые. Авторские дизайны мебели под старину из дерева удовлетворят самых требовательных клиентов.
Четвертое – долговечность. Наши клиенты могут быть уверены: изготовленная на заказ мебель под старину из дерева прослужыт верой и правдой не один десяток лет, перейдет детям и внукам в наследство и со временем станет бесценным предметом антиквариата.

Мы прикладываем усилия, чтобы Ваша мебель из дерева под старину радовала Вас как можно дольше: тщательно изучаем свойства каждой породы дерева, с которой мы работаем, его прочность, износостойкость, устойчивость к влаге, чтобы предоставить Вам полную информацию.

Кроме того, мы используем традиционную, простую и надежную фурнитуру. А после того, как мебель под старину доставлена в Ваш дом, консультируем Вас о том, как правильно ухаживать за деревянной мебелью под старину.

Цена аналогичного серванта из дерева под старину
– $ 1 200. По заказу. Киев.

Предоплата 50% до начала выполнения работ. Расчеты в гривне по среднему курсу купля / продажа на день оплаты. Есть ООО – возможен безналичный расчет.

Довольные клиенты, получившие больше чем ожидали, это роскошь которую мы можем себе позволить.

Киев, область, Украина.

Телефоны в Киеве:

(044) 232 69 67

(093) 850 33 34

(066) 385 12 02.

2326967@ukr.net

Киев, Теремки, ул. Заболотного, гаражный кооператив «Темп 2».