Меблі для дитячої кімнати з дерева. На замовлення, Київ. Двоповерхове ліжко з шухлядами.

dytyache_dvopoverxove_lizhko_komod_shuxlyady_yashhyky_derevo_zamovlennya-

Дитяче двоповерхове ліжко на 9 (!) висувних ящиків. Виготовлене з дерева на замовлення. Київ. Меблі для дитячої кімнати з дерева.

dytyache_dvopoverxove_lizhko_komod_shuxlyady_yashhyky_derevo_zamovlennya_3

Меблі для дитячої кімнати з дерева. Дитяче ліжко з дерева, двоповерхове з висувними ящиками – місця вистачить на все!

dytyache_dvopoverxove_lizhko_komod_shuxlyady_yashhyky_derevo_zamovlennya_2

Двоповерхове дитяче ліжко з натурального дерева, багато шухляд – багато місця. Меблі для дитячої кімнати з дерева.  Замавлення в Києві.

Ліжко з дерева, дитяче, двоповерхове.

Меблі для дитячої кімнати з дерева. 9 велетенських шухляд у двоповерховому ліжку з натурального дерева.

Меблі для дитячої кімнати з дерева. На замовлення, Київ. Двоповерхове ліжко з шухлядами.   Якими повинні бути меблі для дитячої кімнати, над цим питанням рано чи пізно задумуються всі батьки. Незалежно від стилю приміщення і смаку батьків дитячі меблі повинні бути безпечними, екологічно чистими і функціональними. Напевне найголовнішою меблею у інтер’єрі дитячої кімнати буде ліжко. А, якщо дитина не одна, часто ліжко буде двоповерховим. І якщо місця не дуже багато було б доречно поєднати ліжко з шафою, тобто інтегрувати в ліжко максимальну кількість висувних ящиків шухляд. Обираючи меблі для дитячої кімнати на замовлення ви можете максимально раціонально організовувати простір у дитячій кімнаті і обрати дитяче двоповерхове ліжко з дерева з великою кількість шухляд.   Технологія. Майстерня річ пропонує вашій увазі дитяче двоповерхове ліжко з натурального дерева з великою кількістю висувних ящиків шухляда. Саме це двоповерхове дитяче ліжко виготовлено з масиву вільхи. Частина дитячого ліжка пофарбована в білий колір, а частина лишилась природного кольору дерева і просто покрита прозорим матовим лаком. Переселення дитини в дитячу кімнату. Іноді переселення дитини в окрему дитячу кімнату є неабиякою проблемою, адже дитина звикла спати з батьками і тяжко сприймає переїзд. Дуже доречно поєднати виготовлення дитячого ліжка з дерева з переселенням дитини в окрему дитячу кімнату. Так переїзд пройде легко і весело без сліз. Строки. Виготовлення такого ліжка це тривалий процес (до 1,5 місяці) тому Якщо ви плануєте переїзд дитини у окрему дитячу кімнату – замовте виготовлення дитячих меблів заздалегіть.

Ціна меблів для дитячої кімнати, а саме данного ліжка двоповерхового (вільха) склала $2900. На замовлення  доставкою і монтажем.