Громадські меблі. Лава в ТЦ “Глобус”. Майдан Незалежності. Виготовлення на замовлення.

Hromads"ki_mebli

Громадські меблі. Лава на фонтані в ТЦ “Глобус”.

GromadskI-meblI

Громадські меблі. Лава для кафе в ТЦ “Глобус”.

Hromads"ki_mebli

Радіусна лава з дерева на фонтані в ТЦ “Глобус”.

Hromads"ki_mebli_vyhotovlennya_na_zamovlennya

Лава півколом з дерева. Нічний монтаж в ТЦ “Глобус” під Майданом Незалежності.

Hromads"ki_mebli_vyhotovlennya_na_zamovlennya_2

Радіусна дерев”яна лава, накладна на мармур фонтану, без псування каменю. Якісні громадські меблі – універсальні технологічні рішення.

Меблі для громадських місць з натурального дерева. Дизайн та виготовлення.

 

Навіть в селах і маленьких містечках є місця де збираються люди, це магазини, клуби, кафе, різних рівнів ради. Що вже й говорити про великі міста, адже в Києві вже тісно від торгово-розважальних центрів. І всі такі громадські місця потребують відповідних меблів. Все частіше для виготовлення громадських меблів використовують пластмаси і нові дешевші металеві сплави, але і дерев”яні меблі для громадських місць, безберечно, не втрачають своєї актуальності. Для комфортного проведення часу в місцях масових зібрань людей громадські меблі мають бути зручними і практичними, але не тільки. Громадські меблі мають ряд особливостей, що відрізняють їх від хатніх побутових меблів з дерева. Зокрема це:

  • Зносостійкість, меблі для громадських місць мають бути вкриті зносостійкими фарбами і лаками, щоб витримувати підвищені навантаження.
  • Легкість в догляді і прибиранні, громадські меблі мають легко митися і не боятися різних типів бруду (жирного, кислого і т д).
  • Стійкість до вандальних дій, збірка громадських меблів повинна виконувати на з”єднання підвищеної міцності.
  • Твердість деревини для громадських меблів. Для меблів що будуть встоновлені в громадських закладах необхідно обирати тверді породи деревини, такі як дуб, бук, ясен, клен. Сосна і вільха не дуже підходять для виробництва громадських меблів через м”якість деревини цих порід дерева.
  • Нестандартність технологічних рішень при проектуванні меблів для громадських місць. Часто громадські меблі мають бути “вписані” в уже існуючий інтер”єр (наприклад радіусність нашої лави). Ще до лави яку ми збирали в “Глобусі” під Майданом була одна цікава вимога – цільність мармуру фонтану на якому вона лежить. Довелося прораховувати конструктив, при якому, лава б не кріпилася безпосередньо до мармуру і прицьому щільно прилягала, не хиталася і не совалася по бордуру фонтану.
  • Особливість монтажу громадських меблів. Якщо вироби маштабні тоді вони потребують монтажу безпосередньо в громадських місцях де і стоятимуть. Такі громадські меблі часто збираються в неробочі години громадського закладу, тобто вночі.

Майстерня колоритних меблів “РІЧ” дерев’яні громадські меблі на замовлення в Києві. Дизайн та виготовлення.

 

Ціна аналогічних громадських меблів з дерева або меблів для установ і організацій  виготовлених в столярній майстерні з дерева на замовлення:

-прораховується індивідуально

Передоплата 50 % до початку виконання робіт. Розрахунки у гривні по середньому курсу купівля/продаж на день оплати. У нас є ТОВ – можливий безготівковий розрахунок +30%.

Із задоволенням зробимо для Вас гарну річ.

Задоволені кліенти, що отримали більше ніж очікували, це розкіш яку ми можемо собі дозволити.


 

Київ, область, Україна.Тефони в Києві:

(044) 232 69 67

(093) 850 33 34

(066) 385 12 02.

2326967@ukr.net

Використовуючи матеріали сайту зробіть посилання – www.річ.com.ua

Виробниче приміщення – м. Київ, вул. Заболотного, кооператив «ТЕМП 2»