Фасад дому з випаленої і брашированої соснової дошки. Випалений фасад котеджу.

Fasad_ budynku_domu_vypalene_ derevo_sosna

Фасад будинку з випалених соснових дошок. Чудово підходить для каркасних будівель і вентильованого фасаду дому.

Fasad_ budynku_domu_vypalene_ derevo_sosna

Фасад дому з випаленого дерева, соснова дошка вкрита олією льону – не мокне, не мажеться.

Fasad_ budynku_domu_vypalene_ derevo_sosna

Вхідна група випаленого фасаду дому, металеві вхідні двері теж обшиті випаленим деревом

Fasad_ budynku_domu_vypalene_ derevo_sosna

Випалені вхідні двері на випаленому фасаді дому. Концептуальнинько.

Fasad_ budynku_domu_vypalene_ derevo_sosna

Кут фасаду будинку з випаленого дерева.

Fasad_ budynku_domu_vypalene_ derevo_sosna

Якщо фасад з випалених соснових дошок вкрити лаком (тут олія) – його колір не зміниться роками і не з’являться потьоки від шурупів.

Fasad_ budynku_domu_vypalene_ derevo_sosna

Фасад котеджу з випаленої дошки, випалений фасад дому, обпалений фасад будинку.

Fasad_ budynku_domu_vypalene_ derevo_sosna

Фактурна випалена сосна чудово виглядає на фасаді котеджу.

Fasad_ budynku_domu_kotedzhu_vypalene_ derevo_sosna_kyyiv

Фасад будинку це дуже важлива частина людського житла. Фасад приймає на себе натиск стихії, мокне, мерзне, гріється. При цьому усьому фасад повинен берегти котедж від переохолодження і перенагрівання і довгий час зберігати гарний вигляд.

Пропонуємо вашій увазі фасад з випаленого дерева, з соснової дошки реалізований Майстернею “РіЧ”. Цей випалений фасад належить великій веранді і внутрішньому маршу сходів на другий поверх з “теплим” балконом. Веранда збудована на стрічковому фундаменті за каркасною технологією, утеплювач за випаленим фасадом – мінеральна вата.

Підшивка даху, вітрова дошка віконні відкоси  і власне сам випалений фасад виготовлено з випаленої соснової дошки 20мм*100мм. Випалена соснова дошка змонтована на фасаді з зазорами 4-6 мм, що дозволяє візуально знівелювати нерівність дошки. А дошка має неідеальну геометрію тому що одразу з пилорами, можна звичайно використовувати і суху строгану дошку для випалювання на фасад, але буджет будівництва значно зросте, зате щілини можна буде зменшити до 2-3мм.

Наявність щілин в випаленому дощатому фасаді з сосни не впливає на його теплоту або витривалість. За випаленими дошками фасаду будинку, через контррейку 30мм, знаходиться гідробар’єрна мембрана (вітрозахист, євробар’єр) що зупиняє і вітер і вологу (газоподібну і рідку).

Монтаж випаленої дошки на фасад дому здійснено на чорні шурупи, щоб було менше помітно ці кріплення. Це тех робить фасад більш бюджетним.

Покриття випаленого фасаду з дерева виконано олією льону, в два шари. Це недороге просочення що проникає в глибину дерева і запобігає процесам гниття. Олія льону полімеризується, перетворюючись на повітрі в тверду субстанцію, не мажеться і чудово матово покриває випалене дерево на фасаді дому. Полімеризація триває близько шести днів. Олія льону не захищає випалене дерево фасаду від ультрафіолету тому наш фасад з часом змінює колір до більш світлого, “вигорає” – так і було задумано. Щоб колір випаленого фасаду не мінявся необхідно використовувати лак.