Дерев’яна кухня з випаленого і провощеного дерева. Стільниця – дуб, фасади – сосна, вставки дверей – плетення з лози. Каркас, заднік, дно, полички, шухляда – натуральне дерево.

Дерев’яна кухня. Покриття натуральним воском.

Дерев’яна кухня. Покриття натуральним воском. Фасад кухні з дерева з плетеними вставками. Кухня в стилі кантрі.

Деревянная кухня з сосни.

Деревянная кухня з сосни. Кантрі кухня з масиву дерева, покриття натуральний віск, основний матеріал – сосна, стільниця – дуб, фасади – плетення лози. Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева.

Дерев’яна кухня з сосни. Mebli v styli kantri dlya kuxni z dereva.

Дерев’яна кухня з сосни. Кухня в стилі кантрі з масиву сосни. Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева. Випалення і вощення. Стільниця – дуб, фасади – плетення лози.

Дерев’яна кухня стільниця дуб.

Дерев’яна кухня стільниця дуб. Вкрита бджолиним воском кантрі кухня з масиву дерева, стільниця – дуб. Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева.

Дерев’яна кухня. Mebli v styli kantri dlya kuxni z dereva.

Дерев’яна кухня. В оздобленні дерев’яних кухонь в кантрі стилі важлива роль деталей, ковані завіси під старовину додають дерев’яним кухням в кантрі стилі особливого колориту. Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева.

Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева. Дерев’яна кухня з сосни на замовлення.

Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева. Дерев’яна кухня з сосни на замовлення. Меблі для кухні с таровинному кантрі стилі. Обробка деревини: випалення, вощення.

Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева.

Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева. на замовлення. Провощені меблі з дерева для кухні в старовинному кантрі стилі.

Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева

Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева

Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева

Меблі в стилі кантрі для кухні з дерева.

 

Дерев’яна кухня в стилі кантрі.

Дерев’яна кухня в стилі кантрі.

Дерев’яна кухня в стилі кантрі.

Дерев’яна кухня в стилі кантрі.

Меблі в стилі кантрі з дерева.

Меблі в стилі кантрі з дерева. Дерев’яна кухня в стилі кантрі.

Дерев’яна кухня в стилі кантрі. Меблі в стилі кантрі з дерева.

Дерев’яна кухня в стилі кантрі. Меблі в стилі кантрі з дерева.

Дерев’яна кухня в стилі кантрі. Меблі в стилі кантрі з дерева.

Меблі в стилі кантрі з дерева. Дерев’яна кухня в стилі кантрі

Дерев’яна кухня в стилі кантрі. Меблі в стилі кантрі з дерева.

Меблі в стилі кантрі з дерева. Дерев’яна кухня в стилі кантрі.

 

Дерев’яні кухні в стилі Кантрі.

Стиль Кантрі – це широке поняття що включає такі під стилі як:

сільський, етно, еко, біо, під старовину, старо-руський або слов’янський стилі. Також Дерев’яні Кухні в кантрі стилі передбачають традиційні способи обробки і покриття деревини як то випалення, вощення (покриття натуральним бджолиним воском) і ін.

Про спрямованість стилю кантрі можна судити, виходячи з його назви. Одне із значень англійського слова country – село, але слід згадати й інше його значення – країна. У стилі кантрі гармонійно поєднується і сільська простота, і колорит різних країн. Стиль кантрі – швидше стара кухня незграбного дизайну, ніж витончений і полірований антикваріат або зразки конкретної епохи. Не варто переживати, якщо вид меблів для кухні не ідеальний, навпаки, деяка потертість – те, що потрібно для справжнього кантрі стилю.
Дерев’яна Кухня Кантрі – метал, поряд з деревом грає велику естетичну роль в декоруванні дерев’яної кухні Кантрі. Немов потьмяніли під впливом років – латунні ручки, ланцюги з чорнінням на яких підвішені дерев’яні балки, ковані ручки і завіси, на замовлення можна виготовити будь які меблі для кухні. Оригінальні вітражі дверцят дерев’яних кухонь – теж ексклюзивна авторська робота. “Кантрі” – просто ідеальна дерев’яна кухня для заміського будинку, котеджу, відокремленого мисливського будиночка в лісі, будь-якого місця, куди ми прагнемо, відпочити від шуму і суєти мегаполісу. Майстерня колоритних меблів „РІЧ”, володіючи сучасною базою, готова виконати столярні роботи, пов’язані з інтер’єрами будь-якої складності. Стиль кантрі користується великою популярністю і наші дерев’яні кухні в стилі кантрі дуже актуальні. Поєднання старовинних технологій обробки дерева з вишуканістю кантрі стилю дає можливість слідувати тенденції моди при найвищій якості виробництва. Довговічність в експлуатації, комфорт і підкреслена краса основні ознаки дерев’яної кухні у стилі кантрі.

Ексклюзивність – меблі в стилі кантрі для кухні з дерева виготовляються на замовлення досвідченими майстрами. Для цієї моделі не існує стандартів, адже кожна кухня з дерева “Кантрі” виготовляється на замовлення під розміри кухні клієнта і є унікальною роботою. При цьому сучасний принцип модульності і всі правила ергономіки дотримані в повному обсязі. Основний матеріал дерев’яної кухні на замовлення – масив дуба, сосни захищений екологічно чистими просоченнями: бджолиним воском, живичним скіпідаром і ін..
Штучне зістарювання деревини досягається випаленням,нанесенням потертості, тріщин й відколів, “доріжок шашіля” – надають меблям для дійсно старовинний вигляд. Фасади меблів для кухні з дерева в стилі Кантрі здаються зрубаними нарочито грубо і справляють враження навіть деякої архаїчності, що повністю відповідає стилю.

Риси стилю кантрі – кожна країна вносить у вигляд своїх дерев’яних кухонь в стилі кантрі своєрідні риси. Різьблені, декоративні елементи, несуть на собі відбиток стародавньої слов’янської символіки і є твором прикладного мистецтва. А інтер’єр може бути доповнений будь-якими декоративними елементами – дубовими столами і стільцями, дверима, віконницями, сволоковими стелями, дерев’яною скринею, поруччями, будь-якими столярними виробами за вашим замовленням. Такі поняття як еко дизайн, біо покриття, натуральне дерево, випалення – характерні для кантрі меблів для кухні.
Стилістика кантрі визначається комфортабельністю і доцільністю дерев’яної кухні. В одному випадку це може бути інтер’єр дерев’яної кухні в сільському стилі, а в іншому випадку це відображення колориту самих різних країн. Це стиль в першу чергу втілення ідеї чистого екологічного дизайну. Кантрі стиль надзвичайно популярний в наші дні, коли люди відчувають щиру тягу до всього природного, натурального, екологічного.

Майстерня колоритних меблів „РІЧ” – на замовлення, часто, вкриває меблі з дерева для кухні воском або олією льону, такі традиційні методи обробки деревини надійно захищають дерев’яної кухні від вологи, паразитів і гниття.

Майстерня колоритних меблів „РІЧ” приймає замовлення на меблі з дерева в стилі кантрі для кухні.

Орієнтовна ціна аналогічної кухні з дерева в стилі кантрі на замовлення 8000 грн-Мпог.

 

 

 

Київ, область, Україна.

Телефони в Києві:

(044) 232 69 67

(093) 850 33 34

(066) 385 12 02.